20 510 Ft
A PRO PRTL0110 a PRO multiszerszám-kínálatának csúcsmodellje, amely a "Team" szériára jellemző precizitást és tartósságot ötvözi a maximális funkcionalitással. Ez a kompakt, bicska jellegű szerszám nemcsak a mechanikai hibák elhárítására alkalmas, hanem egy integrált CO2 pumpafejjel is rendelkezik, így a defektek gyors kezelésében is segít.
20 INTEGTRÁLT FUNKCIÓ: Lefedi a legmodernebb kerékpárok összes kritikus beállítási és javítási pontját (váltók, fékek, kormányszár, nyeregcső, lánc).
BEÉPÍTETT CO2 ADAPTER: A szerszám vázába integrált kis fej lehetővé teszi a menetes CO2 patronok használatát, így másodpercek alatt felfújható a gumi az út szélén.
PROFI LÁNCKINYOMÓ: A legtöbb zsebszerszámmal ellentétben ez egy robusztus, 12-sebességes láncokkal is kompatibilis láncbontót tartalmaz.
KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ ANYAGOK: A szerszámfejek edzett acélból készültek a tartósság érdekében, míg a ház könnyített alumínium, ami alacsony súly mellett nagy merevséget biztosít.
KOMPAKT ÉS ERGONOMIKUS: Lapos kialakításának köszönhetően kényelmesen elfér a mez zsebében vagy egy kisebb nyeregtáskában, használat közben pedig jó fogást biztosít.
| Típus | Méretek / Részletek |
| Imbuszkulcsok | 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm |
| Torx kulcsok | T10 / T25 / T30 |
| Csavarhúzók | PH2 (csillag) |
| Lánc szerszám | 12-sebességes kompatibilis lánckinyomó |
| Küllőkulcsok | 3.2 / 3.44 / 3.96 mm / Mavic M7 |
| Szelepszerszám | Presta (szingó) szelep belső kiszerelő |
| Különlegesség | CO2 fújófej, fékbetét tágító (tárcsafékhez) |
| Jellemző | Részletek |
| GYÁRTÓI CIKKSZÁM | PRTL0110 |
| ANYAG | Edzett acél szerszámok / Alumínium ház |
| KOMPATIBILITÁS | Minden kerékpártípus (8-12 sebességig) |
| SÚLY | kb. 190 g |
| SOROZAT | PRO Team Performance |
A Paul Lange technikai ajánlása szerint ez a szerszám a "végső túlélőkészlet" a profi kerékpárosok számára. Különlegessége a Mavic M7 küllőkulcs és a szelepszerszám, amelyek ritkán találhatók meg egyetlen kompakt eszközben. A CO2 adapter integrálása pedig eggyel kevesebb különálló alkatrészt jelent, amit elfelejthetünk betenni a táskába.
Láncszerelés: A lánckinyomó használatakor az 8 mm-es imbuszkulcs szolgál hajtókarként a nagyobb nyomaték eléréséhez.
CO2 használat: A pumpafej használata előtt győződjön meg róla, hogy a szelep tiszta. Csavarja a patront a fejbe, majd a fejet a szelepre a gumi felfújásához.
Karbantartás: A tartós használat érdekében időnként törölje át vékonyan olajozott ronggyal a szerszámfejeket a korrózió megelőzése végett.
Tipp: Ideális választás versenyzőknek és hosszú távú túrázóknak, akik szeretik, ha egyetlen eszköz minden lehetséges problémára megoldást nyújt!
| Cikkszám | Kivitel | Elérhetőség | Ár | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PRTL0110 | Egyedi megrendelésre [szállítási idő 7-14 munkanap] |
|
|||