3 770 Ft
A PRO Slide On Sport (PRGP0051) a letisztult design és a funkcionális teljesítmény ötvözete. Ezt a markolatot olyan kerékpárosoknak tervezték, akik a hagyományos, bilincs nélküli (slip-on) rögzítést részesítik előnyben, miközben modern, sportos tapadást és kiváló rezgéscsillapítást várnak el. A 125 mm-es hosszúság bőséges helyet biztosít a kéznek, így ideális választás MTB, trekking vagy városi kerékpárokhoz egyaránt. A SHIMANO kiegészítő márkájaként a PRO ennél a modellnél a tartósságot és a közvetlen kormányérzetet helyezte előtérbe.
SPECIÁLIS SPORT-TEXTÚRA: A felületi mintázatot úgy alakították ki, hogy minden irányban maximális súrlódást biztosítson, így esős időben vagy izzadt tenyérrel is magabiztos marad az irányítás.
SLIDE-ON (RÁHÚZÓS) KIALAKÍTÁS: A rögzítőbilincsek hiánya nemcsak súlycsökkenést eredményez, hanem egységes, zavartalan fogásfelületet is nyújt a kormány teljes végén, elkerülve a fém alkatrészek okozta nyomáspontokat.
REDUKÁLT VIBRÁCIÓ: A magas minőségű gumiösszetétel hatékonyan nyeli el az út egyenetlenségeiből származó ütéseket, ezzel kímélve a tenyeret és a csuklóízületeket a hosszabb túrák során.
STRAPABÍRÓ ANYAGHASZNÁLAT: Az ellenálló gumi kompozit jól bírja a napi igénybevételt és az UV-sugárzást, így hosszú ideig megőrzi rugalmasságát és tapadását anélkül, hogy ragacsossá válna.
| Jellemző | Részletek |
| GYÁRTÓI CIKKSZÁM | PRGP0051 |
| HOSSZ | 125 mm |
| TÍPUS | Slide-On / Slip-On (húzós rögzítés) |
| ANYAG | Tartós gumi kompozit |
| ÁTMÉRŐ | Belső: 22,2 mm (Szabvány kormányátmérő) / külső: 32 mm |
| SZÍN | Fekete (Black) |
| TARTOZÉK | Kormányvégdugók |
A Paul Lange és a PRO technikai ajánlása alapján a Slide On Sport széria a legjobb választás a mindennapi sportos használathoz, ahol a megbízhatóság és az egyszerűség a fő szempont. A PRO PRGP0051 legnagyobb előnye a "sallangmentes" kényelem: a bilincs nélküli profil lehetővé teszi, hogy a tenyere teljesen rásimuljon a markolat végére, ami különösen előnyös a változatos fogásnemeket kedvelő bringásoknak.
SZERELÉSI TANÁCS: A rögzítéshez javasolt alkoholos bázisú folyadék (például féktisztító spray vagy tiszta alkohol) használata. Ez síkosítja a felületet a felhúzáskor, majd elpárologva stabil, elfordulásmentes rögzítést biztosít. Soha ne használjon olajat vagy zsírt a szereléshez! Tisztítása egyszerű: enyhén szappanos vízzel és puha kefével könnyen tisztán tartható.
| Cikkszám | Kivitel | Elérhetőség | Ár | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PRGP0051 | Jelenleg nem elérhető | ||||