113 390 Ft
A PRO Vibe (PRSS0503) a professzionális országúti kerékpározás elit kategóriáját képviseli. A pro-bikegear.com specifikációi alapján ezt a modellt a Team Sky (INEOS Grenadiers) és más WorldTour csapatok közreműködésével fejlesztették ki, hogy a piacon elérhető egyik legmerevebb és legáramvonalasabb alumínium kormányszár legyen. A 90 mm-es hossz az egyik legnépszerűbb méret, amely agilis irányítást és tökéletes erőátvitelt biztosít.
AL-7075 ÖTVÖZET ÉS 3D KOVÁCSOLÁS: A repülőgép-ipari minőségű 7075-ös alumínium alkalmazása és a precíziós kovácsolás garantálja, hogy a kormányszár a legerősebb sprintek során sem hajlik meg, így minden watt az útra jut.
INTEGRÁLT AERODINAMIKA: A Vibe kormányszár formatervezése csökkenti a légellenállást. A speciális, süllyesztett felső kupak (top cap) belesimul a kormányszár vonalába, letisztult és gyors cockpit-et eredményezve.
SHIMANO Di2 INTEGRÁCIÓ: A kormányszár belső kábelvezetésre lett optimalizálva. Speciális nyílásokkal rendelkezik, amelyeken keresztül a Di2 kábelek és a fékvezetékek láthatatlanul futhatnak (kompatibilis kormány használata esetén).
TITÁN CSAVAROK: A súly minimalizálása és a tartósság maximalizálása érdekében a csomag prémium titán csavarokat tartalmaz, amelyek ellenállnak a korróziónak és rendkívül erősek.
±8 FOKOS DŐLÉSSZÖG: A standard 6 fokos dőlésszöghöz képest ez a 8 fokos kialakítás agresszívabb, mélyebb profilt tesz lehetővé negatív állásban, ami kulcsfontosságú a versenyzők aerodinamikus pozíciójához.
| Jellemző | Részletek |
| GYÁRTÓI CIKKSZÁM | PRSS0503 |
| HOSSZ | 90 mm |
| BEFOGÓ ÁTMÉRŐ | 31,8 mm |
| DŐLÉSSZÖG | ±8° |
| ANYAG | 3D Kovácsolt AL-7075 Alumínium |
| CSAVAROK | Titán |
| VILLA NYAK ÁTMÉRŐ | 1 1/8" (28,6 mm) |
| SÚLY | kb. 130g - 140g |
| SZÍN | Fekete (Eloxált, matt felület) |
A Paul Lange technikai ajánlása szerint a PRO PRSS0503 a legjobb választás, ha egy "atombiztos" és esztétikailag is kifogástalan cockpit-et szeretne építeni. A 90 mm-es hosszúság ideális a gyors kanyarodáshoz és a közvetlen irányításhoz, miközben a Vibe széria legendás merevsége biztosítja a stabilitást nagy sebességű lejtőzésnél is.
HASZNÁLATI ÉS SZERELÉSI TANÁCS:
A titán csavarok és a precíziós illesztések miatt a szereléshez kötelező a nyomatékkulcs használata! A javasolt meghúzási nyomaték az előlapnál és a villanyaknál egyaránt 5 Nm. Ügyeljen arra, hogy a kormány rögzítésekor a négy csavart keresztirányban húzza meg a feszültség egyenletes elosztása érdekében.
A teljes belső kábelvezetés kiaknázásához javasolt a kormányszárat PRO Vibe kormánnyal párosítani, így érhető el a legtisztább, szinte kábelmentes megjelenés.
| Cikkszám | Kivitel | Elérhetőség | Ár | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PRSS0503 | Egyedi megrendelésre [szállítási idő 7-14 munkanap] |
|
|||