54 890 Ft
A PRO Koryak Carbon Flat Top (PRHA0546) a tökéletes választás azoknak az XC és Trail motorosoknak, akik a karbon alapanyag előnyeit keresik egy rendkívül sokoldalú geometriával. A pro-bikegear.com specifikációi alapján ez a modell a Tharsis széria versenyspecifikus merevségét és a Koryak széria legendás megbízhatóságát ötvözi. A "Flat Top" kialakítás lehetővé teszi az alacsony cockpit-építést, miközben a minimális, 5 mm-es emelés éppen annyi kényelmet ad, ami a hosszú távú kontrollhoz szükséges.
UD KARBON SZERKEZET: Az egyirányú (unidirectional) karbon szövet alkalmazása drasztikusan csökkenti a kormány súlyát az alumínium változatokhoz képest. A karbon szerkezet egyik legnagyobb előnye a mikrovibrációk elnyelése, ami jelentősen kíméli a csuklót és az alkart a rázós szakaszokon.
FLAT TOP GEOMETRIA (5 MM RISE): Ez a hibrid kialakítás egyesíti az egyenes kormányok (Flat bar) agresszivitását a hajlított kormányok (Riser bar) kényelmével. Az 5 mm-es emelés segít a súlypont alacsonyan tartásában a mászásoknál, de javítja a csukló pozícióját a lejtmenetekben.
740 MM-ES SZÉLESSÉG: Ez a méret ideális egyensúlyt teremt: elég széles a magabiztos irányításhoz és stabilitáshoz nagy sebességnél, de elég keskeny ahhoz, hogy a szűkebb, technikás erdei ösvényeken is elférjen a fák között.
ERGONOMIKUS 9° HÁTRAHAJLÁS: A 9 fokos hátrahajlás (backsweep) a modern MTB trendeknek megfelelő természetes tartást ad a kézfejnek, csökkentve a terhelést a hosszú tekerések során.
SHIMANO Di2 INTEGRÁCIÓ: A kormány belső kábelvezetési lehetőséggel rendelkezik, így a Shimano Di2 elektromos váltórendszer vezetékei teljesen rejtve és védve futhatnak a szerkezeten belül.
| Jellemző | Részletek |
| GYÁRTÓI CIKKSZÁM | PRHA0546 |
| SZÉLESSÉG | 740 mm (vágható) |
| BEFOGÓ ÁTMÉRŐ | 31,8 mm |
| EMELÉS (RISE) | 5 mm (Flat Top) |
| HÁTRAHAJLÁS (BACKSWEEP) | 9° |
| ANYAG | UD Carbon (Unidirectional) |
| SÚLY | kb. 175g - 185g |
| KOMPATIBILITÁS | Shimano Di2 belső elvezetés |
A Paul Lange technikai ajánlása szerint a Koryak Carbon széria a "legjobb upgrade" egy komolyabb montihoz. A PRO PRHA0546 legnagyobb előnye a rezgéscsillapítás és a súly/merevség arány: a karbon anyag használatával a bringa eleje könnyebbé és precízebbé válik, miközben az 5 mm-es emelés és a 9 fokos hajlítás olyan természetes fogást ad, ami azonnal érezhető kényelemjavulást jelent.
SZERELÉSI TANÁCS: Karbon alkatrész lévén a felszereléshez nyomatékkulcs használata kötelező (max. 5 Nm). Mindenképpen használjon karbon-összeszerelő pasztát a kormányszár befogónál és a fékkarok bilincsei alatt a csúszásmentes rögzítés érdekében. A kormány végein található jelölések mentén a szélesség egyéni igény szerint szűkíthető (kizárólag karbonvágó fűrészlapot használjon!).
| Cikkszám | Kivitel | Elérhetőség | Ár | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PRHA0546 | Jelenleg nem elérhető | ||||